Kontakt och öppettider

Våra bokningssystem och appar är öppna dygnet runt alla dagar i veckan och erbjuder direktkontakt mellan skolor och studentvikarier så fort behovet uppstår.

Våra öppettider över telefon och e-post är måndag – torsdag 06.00 – 18.00 och fredag 06.00 – 17.00.

Du når oss via telefonnummer 010 498 99 50 eller support@studentvikarie.se.

Kontaktuppgifter till specifika medarbetare.



Vårt kontor


Kontor i Göteborg och postadress:
Studentvikarie Sverige AB
Engelbrektsgatan 28,
411 37 Göteborg

fbook
insta
linkedin
twitter



Medarbetare på huvudkontoret

Gustav Bild
VD & medgrundare

gustav.bild@studentvikarie.se 0703855718

Fredrik Malmström
Marknadsansvarig

fredrik.malmstrom@studentvikarie.se 0720602103

Mattias Rydström
Teamlead Support

mattias.rydstrom@studentvikarie.se 0104989950

Adam Johansson
Innehållsproducent

adam.johansson@studentvikarie.se 0104989950

Viktor Törn
Kundansvarig

viktor.torn@studentvikarie.se 0763163435

Sofia Hedén
Teacher Success

sofia.heden@studentvikarie.se 0104989950

Hanna Läckström
Support

hanna.lackstrom@studentvikarie.se 0104989950

Martin Svangren
Utvecklare

martin.svangren@studentvikarie.se

Oskar Nyhlen
Teacher Success

oskar.nyhlen@studentvikarie.se 0104989950

Kristoffer Persson
Produktchef & medgrundare

kristoffer.persson@studentvikarie.se 0705447735

Peter Gustafsson
Säljchef & Partner

peter.gustafsson@studentvikarie.se 0733304000

Charlotte Axelsson
Ekonomiansvarig

charlotte.axelsson@studentvikarie.se 0104989950

Linda Örtegren
Support

linda.ortegren@studentvikarie.se 0104989950

Lisa Sundberg
Produktägare & UX-designer

lisa.sundberg@studentvikarie.se 0735007809

Lucia De Mojá
Utvecklare

lucia.de.moja@studentvikarie.se 0104989950

Linda Ekman
Produktionsledare

linda.ekman@studentvikarie.se 0104989950

Pontus Darsbo
Support

pontus.darsbo@studentvikarie.se 0104989950

Christian Svensson
Support

christian.svensson@studentvikarie.se 0104989950

Linda Petersson
Operativ chef

linda.petersson@studentvikarie.se 0735183515

Tim Bränholm
Kundansvarig

tim.branholm@studentvikarie.se 0720687079

Julia Blomqvist
Support

julia.blomqvist@studentvikarie.se 0104989950

Hugo
Verkställande vakthund

hugo.hund@studentvikarie.se 0104989950

Sanna Pettersson
Teamlead Teacher Success

sanna.pettersson@studentvikarie.se 0720602107

Laura Reale
Utvecklare

laura.reale@studentvikarie.se 0104989950

Viktor Nilsson
Teacher Success/HR Generalist

viktor.nilsson@studentvikarie.se 0104989950

Samir Bihorac
Teacher Success

samir.bihorac@studentvikarie.se 0104989950

Althea
Support

althea@studentvikarie.se 0104989950

Henrik Lindberg
Teknisk chef

henrik.lindberg@studentvikarie.se 0736200049

Ted Kideborn
Kundansvarig

ted.kideborn@studentvikarie.se 0720033115

Holger
Ledande charmtroll

holger.hund@studentvikarie.se 0104989950

Andreas Norlander
Kundansvarig

andreas.norlander@studentvikarie.se 0720602101

Maria Skotte
Kandidatansvarig

maria.skotte@studentvikarie.se 0104989950

Niklas Wickstedt
Teacher Success/HR Generalist

niklas.wickstedt@studentvikarie.se 0104989950

Lisa Nygren
Teacher Success

lisa.nygren@studentvikarie.se 0104989950

Marie Ek
Teacher Success

marie.ek@studentvikarie.se 0104989950

Angela Lindqvist
Teacher Success Utbildningsansvarig

angela.lindqvist@studentvikarie.se 0104989950