Kontakt och öppettider

Våra bokningssystem och appar är öppna dygnet runt alla dagar i veckan och erbjuder direktkontakt mellan skolor och studentvikarier så fort behovet uppstår.

Våra öppettider över telefon och e-post är måndag – torsdag 06.00 – 18.00 och fredag 06.00 – 17.00.

Du når oss via telefonnummer 010 498 99 50 eller support@studentvikarie.se.

Kontaktuppgifter till specifika medarbetare.



Våra kontor


Kontor i Göteborg och postadress:
Studentvikarie Sverige AB
Engelbrektsgatan 28,
411 37 Göteborg

Kontor i Lund:
Scheelevägen 17,
223 70 Lund

Kontor i Stockholm:
Sveavägen 98,
113 50 Stockholm

fbook
insta
linkedin
twitter



På plats i Göteborg

Gustav Bild
VD & medgrundare

gustav.bild@studentvikarie.se 0703855718

Amber Wilkie
Utvecklare

amber.wilkie@studentvikarie.se 0104989950

Fredrik Malmström
Growth Manager

fredrik.malmstrom@studentvikarie.se 0720602103

Mattias Rydström
Skolsupport

mattias.rydstrom@studentvikarie.se 0104989950

Adam Johansson
Digital Content Producer

adam.johansson@studentvikarie.se 0104989950

Kristoffer Persson
Vice-VD & medgrundare

kristoffer.persson@studentvikarie.se 0705447735

Hanna Blomster
Rekryteringsansvarig

hanna.blomster@studentvikarie.se 0104989950

Linda Örtegren
Support

linda.ortegren@studentvikarie.se 0104989950

Lisa Sundberg
Produktägare & UX-designer

lisa.sundberg@studentvikarie.se 0735007809

Lucia De Mojá
Utvecklare

lucia.de.moja@studentvikarie.se 0104989950

Linda Petersson
Operativ chef

linda.petersson@studentvikarie.se 0735183515

Tim Bränholm
Kundansvarig

tim.branholm@studentvikarie.se 0720687079

Hugo
Verkställande vakthund

hugo.hund@studentvikarie.se 0104989950

Johan Arvidsson
Utbildningsansvarig & support

johan.arvidsson@studentvikarie.se 0104989950

Tanya Singh
Rekryterare

tanya.singh@studentvikarie.se 0104989950

Henrik Lindberg
Teknisk chef

henrik.lindberg@studentvikarie.se 0736200049

Holger
Ledande charmtroll

holger.hund@studentvikarie.se 0104989950

Andreas Norlander
Kundansvarig

andreas.norlander@studentvikarie.se 0720602101

Maria Skotte
Support

maria.skotte@studentvikarie.se 0104989950

Niklas Wickstedt
Rekryterare

niklas.wickstedt@studentvikarie.se 0104989950