Kontakt och öppettider

Bokningssystemet är öppet dygnet runt alla dagar i veckan och ger dig direktkontakt med våra studentvikarier när du behöver det.

Våra öppettider över telefon och e-post är måndag – torsdag 07.00 – 18.00 och fredag 07.00 – 17.00. Du når oss via telefonnummer 010 498 99 50 eller support@studentvikarie.se.

Vi på huvudkontoret


Gustav Bild
VD & medgrundare

E-post: gustav.bild@studentvikarie.se. Telefon: 070 385 57 18

Sofia Lillhammar
Ekonomichef

E-post: sofia.lillhammar@studentvikarie.se. Telefon: 010 498 99 52.

Amber Wilkie
Utvecklare

E-post: amber.wilkie@studentvikarie.se

Peter Gustafsson
Rådgivare & partner

Mångsidig och erfaren entreprenör.

Antony Sastre
Senior utvecklare

Niklas Wickstedt
Rekryterare

E-post: niklas.wickstedt@studentvikarie.se

Filip Johansson
Marketing Manager

E-post: filip.johansson@studentvikarie.se

Kristoffer Persson
Vice-VD & medgrundare

Epost: kristoffer.persson@studentvikarie.se. Telefon: 070 544 77 35.

Henrik Lindberg
Teknisk chef

E-post: henrik.lindberg@studentvikarie.se.

Johan Arvidsson
Utbildningsansvarig & support

E-post: johan.arvidsson@studentvikarie.se. Telefon: 010 498 99 50.

Linda Örtegren
Support

E-post: linda.ortegren@studentvikarie.se. Telefon: 010 498 99 51.

Victor Bäckman
Utvecklare

E-post: victor.backman@studentvikarie.se. Telefon: 072 060 09 60.

Lisa Hammarström
Utvecklare

Linda Petersson
Operativ chef

E-post: linda.petersson@studentvikarie.se. Telefon: 0735183515.

Hanna Blomster
Rekryteringsansvarig

E-post: hanna.blomster@studentvikarie.se. Telefon: 010 498 99 50.

Tim Bränholm
Säljare

E-post: tim.branholm@studentvikarie.se

Andreas Norlander
Säljare

E-post: andreas.norlander@studentvikarie.se. Telefon: 0720602101.

Maria Skotte
Support

E-post: maria.skotte@studentvikarie.se. Telefon: 010 498 99 51.

Lisa Sundberg
UX-designer

E-post: lisa.sundberg@studentvikarie.se

Tanya Singh
Rekryterare

E-post: tanya.singh@studentvikarie.se

Besöksadresser


Postadress

Studentvikarie Sverige AB
Vävskedsgatan 12
416 59 Göteborg

Göteborg

Engelbrektsgatan 28
411 37 Göteborg

Kontoret ligger på sjätte plan. Ring oss på 010 498 99 50 om du har problem att komma in.

Stockholm

Sveavägen 98
113 50 Stockholm

Kontoret är en del av The Park Kontorshotell.

Lund

Scheelevägen 17
223 70 Lund

Kontoret är i Ideon Science Park, hus Beta 5.